Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Pokrzydowo

DIECEZJALNE DNI MŁODZIEŻY W TORUNIU

Poniedziałek, 22 Listopad 2021 r.

DIECEZJALNE DNI MŁODZIEŻY W TORUNIU


W niedzielę 21.11.2021 grupa 16 młodych z naszej parafii wzięła udział w Diecezjalnym Światowym Dniu młodzieży , który odbył się w Toruniu w parafii Sw. Józefa . O godz. 15.00 uczestniczyliśmy we mszy świetej sprawowanej pod przewodnictwem Ks.  Biskupa Diecezjalnego Wiesława Śmigla . Ks. Bp w homilii , zwrócił uwagę na przyjaźń z Jezusem Królem , któremu można zaufać bezgranicznie . Po eucharystii przyszedł czas na strawę ciasta i popicia napojami. Po odzyskaniu sił nastapiła zabawa integracyjna młodych z całej diecezji . Około godz. 18.00 nastapiło bliskie spotkanie z przyjacielem i Królem Jezusem Chrystusem ukrytym w Najświętszynm Sakramencie . Było to przekonujące czuwanie i zawierzenie się Chrystusowi , aby być gotowym do apostołowania Jego Królestwa w dziesiejszym świecie. Na zakończenie spotkania chętni zostali namaszczeni olejkiem nardowym , przepełnieni Bożą miłością i zapachem wróciliśmy szczęśliwi do domu. Niech to spotkanie zaowocuje apostolstwem tych młodych ludzi wsród swoich rówieśników.

Galeria zdjęć

MSZE ŚWIĘTE

Dni zwykłe: 
    godz .17:00 ; sobota 10.00

Niedziele i święta nakazane: 
8:00, 9:30, 11:00

Inne święta: 
10:00, 15:30, 17:00

Spowiedź

pół godziny przed każdą Mszą Świętą

BIURO PARAFIALNE

zaraz po Mszy Świętej oprócz niedzieli .