1. W środę o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o 16.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci ofiarowany w inteccji powołań kapłańskich i zakonnych , a w niedzielę o 09.00 w intencji chorych i cierpiący oraz o ustanie pandemii . W środe po mszy św. zapraszam MAtki Różańcowe na spotkanie.

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po mszy św.

3. Składam Serdeczne Bóg zapłać za pięknie przygotowaną i prxzeprowadzoną uroczystość Bożego Ciała., za wykonane ołtarze , paniom strażaczkom i panom strażakom , Matkom Różańcowym , paniom i młodzieży nioisącym feretrony , panu organiścia i Oliwi  za śpiew , ministrantom , wszyskim za wszystko .

4 W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poswięcenie wianków , zbóz i kwiatów.

5. W piatek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa , odpust w naszej parafi msze o godz. 10.00 , 15,30 i 17.00 suma parafialna , którą odprawi Ks. prof. Tomasz Tułodziecki z Torunia. Po mszy procesja wokół kościoła.