1. W środę o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , przed mszą św. nowenna do MBNP i do św. Józefa , w czwartrek różaniec o godz .16.30 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych , a w niedzielę o godz. 09.00 w intencji chorych i cierpiących .

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po mszy sw. , a w niedzielę po mszy sw. o godz. 11.00 .

3. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim , którzy brali czynny udział w oktawie Bożego Ciała.

4. W przyszłą niedzielę po mszy sw. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dziecoi przygotowujących się do pierwszej komunii sw .  , a w piatek po mszy młodzieży przygotowujacej się do sakramentu bierzmowania.

5. Zapowiedź przedślubna I :

- Ewa Iwankowska , panna , par. tutejsza

- Michał Czarnecki , kawaler , par. tutejsza

Ktokolwiek wiedzialby o przeszkodach jest w swoim sumieniu powiadomic  o tym Ks. Proboszcza.