1. W środępo godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , przed mszą św. nowenna do MBNP i do św. Józefa , w czwartek o godz. 16.30 różaniec ofiarowany w intencji powołań kapłańskich i zakonnych odmawiany przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci , a w niedzielę o godz. 09.00 w intencji chorych i cierpiących .

2. W poniedziałek po mszy św. zapraszam na spotkanie chłopców chcących zostać ministrantami na spotkanie.

3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po mszy św.

4. Dekretem Ks. Bpa Ordynariusza od 20. 06. zostaje zdkjeta dyspensa od uczestnictwa we mszy św.

5. U pani Szymańskiej można jeszcze zapisywać się na wyjazd do Chełmna, który odbędzie się 03.07.

6. Zapowiedź przedślubna I

- Klaudia Ewa Kabacińska, panna ., par. tutejsza

- Karol Lewalski , kawaler , par. Sampława

7. Zapowiedź przedslubna II

- Ewa Iwankowska, panna ,par. tutejsza

- Michał Czarnecki,kawaler , par. tutejsza

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach jest w swoim sumieniu powiadomić o tym Ks. Proboszcza.