1. W srodęo godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o godz. 16.30 różanie ofiarowany w intencji powołań kapłańskich i zakonnych odmawiany przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci , a w niedzielę o godz. 09.00 w intencji wszystkich chorych i cierpiących.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne : I czwartek od godz. 16.30 wystawienie Najswiętszego Sakramentu i modlitwy o powołania do kapłaństwa i zakonu  : I piątek od godz. 08.30 odwiedzę chorych , od 16.15 okazja do spowiedzi , po mszy sw. wystawienie Najswiętszego Sakramentu i modlitwy do NSPJ  : I sobota o godz. 16.00 modlitwy wynagradzające NSNMP .

3. We wtorek obchodzimy uroczystość Świętych Piotra i Pawła msze sw. o godz. 10.00 i 17.00 .

4. Zapowiedż przedślubna II :

- Klaudia, Ewa Kabacińska , panna par. tutejsza

-Karol Lewalski kawaler , par. Smapława

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach jest w swoim sumieniu powiadomić o tym Ks. Proboszcza.