1. W srodęo godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu , a w niedzielę o godz. 09.00 w intencji chorych i cierpiących.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne : I czwartek od godz. 08.30 odwiedzę chorych  , od 16.00 okazja do spowiedzi i od  16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powłania do kapłaństwa i zakonu : I piątek  po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do NSPJ : I sobotra od godz. 09.00 modlitwy wynagradzające NSNMP  po czym msza św.

3. W piatek święto  Przemienienia Pańskiego , msze sw. o godz. 10.00, 15.30 i 17.00 .

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki przeznaczona na pogorzelców w Brzoziu.

5. Dziś rozpoczyna się miesiąc trzeźwości , powstrzymajmy sie od tej używki nie potrzebnej w życiu .

6. W przyszłą niedzielę kolekta na nasze remonty , kto chciiałby je wesprzeć nr konta podany jest na stronie internetowej .