1. W środę  ogodz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci w intencji powołań kapłańskich i zakonnych  a w niedzielę o 08.55 w intencji chorych i cierpiących.

2. W środę po mszy św. zapraszam na spotkanie  wszystkich zainteresowanych przebiegiem dożynek , które odbędą się w przyszłą niedzielę .

3. Bóg zapłać za ofiary na odbudwę tatrtaku w Brzoziu w kwocie 1007.50 i na nasze remonty w kwocie 2970 . Kto by chciał wesprzeć parafię nr konta podany jest na stronie internetowej .

4. Dnia 16.09. pragnę zorganizować pielgrzymkę do Niepokalanowa i na grób bł. Ks. Jerzego Popiełuszki , więcej informacji podam w przyszłą niedzielę .

5. Zapowiedź przedślubna I :

- Chrapiński Robert , kawaler , par tutejsza

- Krajewska Monika , panna ,par. Brodnica Jezusa Miłosiernego

- Matuszewski Patryk, kawaler ,par. tutejsza

- Łopuszyńska Andżelika , panna, par. tutejsza

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach jest w swoim sumieniu powiadomić o tym Ks. Proboszcza.

6. Trwa miesiąc sierpień , czas trzeźwości .