1. W środęo godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , przed mszą św. nowenna do MBNP i do sw. Józefa , w czwartek różaniec prowadzony przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci ofiarowany w intencji powołań kapłańskich i zakonnych , a w niedzielę o godz. 09.00 różaniec za chorych i cierpiących .

2. Dnia 16.09 organizuję pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy na grób Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki , koszt to 60 zl. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.

3. W czartek uroczystość MBCZ , na mszy sw. odnowienie Ślubów Jasnogórskich .

4. Zapowiedź przedslubna II ;

- Chrapiński Robert , kawaler , par. tutejsza

-Krajewska Monika , panna , par. Brodnica Jezusa Miłosiernego

- Matuszewski Patryk , kawaler , par. tutejsza

- Łopuszyńska Angelika , panna, par. tutejsza

Ktokolwiek wiedziałby io przeszkodach jest w swoim sumienbiu powiadomic o tym Ks. Proboszcza .

5. W sobotę  w Najmowie odbędą się gminne dożynki , msza św dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 14.30 . Zapraszam do wspólnej modlitwy .

6 Trwa miesiąc sierpień , miesiąc trzeźwości .