1. W środę  o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o 16.30 różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych  odmawiany przez wspólnotę rodziców modlących się za swoje dzieci , a w niedzielę o godz. 08.55 różaniec w intencji chorych i cierpiących .

2. We  wtorek od godz. 16.30 okazja do spowiedzi przed rozpoczynajacym się nowym rokiem szkolnym , zapraszam do skorzystania z tego daru Bożego Miłosierdzia .

3. W środę  ogodz. 08.00 msza sw. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i poswięcnie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów.

4 O godz. 17.00  w środę msza sw. przy pomniku w intencji pomordowanych  w czasie II wojny swiatowej ,  pamietajmy w naszych modlitwach o tych którzy życie oddali za naszą wolną ojczyznę.

5. Dnia  6.09. organizuję pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy na grób Bł. Ks. Jerzego Poiełuszki . Koszt 60 zl.od osoby można się zapisywać .

6.W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne : I czwartek od 16.30 modlitwy o powołania do kapłaństwa i zakonu , : I piątek od godz. 08.30 odwiedzę chorych , od 16.15 okazja do spowiedzi , po mszy modlitwy do NSPJ : I sobota od godz. 16.00 modlitwy wynagradzajace NSNMP .

7. W piatek po mszy zapraszam mlodzież przygotowującą siędo sakramentu bierzmowania na spotkanie kl. 8 i starsi