1. W środę różaniec prowadzony przez Matki różańcowe o godz. 16.30 , w czwartek o 16.30 różaniec prowadzony przez Wspólnotę Rodziców Modlących się za swoje dzieci w intencji powołań kapłańskich i zakonnych , a w niedzielę o godz. 09.00 różaniec w intencji chorych i cierpiących .

2. Dnia 16 .09 organizujemy pielgrzymkę do Niepokalanowa i na grób Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki , są jeszcze wolne miejsca , koszt przy pełnym autokarze to 60 zł.

3. W środę przypada święto Matki Bożej Siewnej po mszy sw. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion .

4. We wtorek po mszy zapraszam na spotkanie pantwa Śliwinskich , Moczadło  i panów Piotra Cichowskiego , Piotra Moczadło , Łukasza Nagórskiego i Karola Kempkowskiego .

5. W czwartek na godz.18.30 na spotkanie na plebanię   zapraszam  Radę Parafialną i nastepujące osoby : panie Magdalenę Kaminską, Aleksandrę Gluszek , Jolantę Moczadło , Wożnicką Ewę i panów Śliwinskiego Marcina, Wiesława Ruteckiego , Cichowskiego Piotra, Nagórskiego Łukasza , Trędowicza Sławomira , Ćwiklińskiego Piotra, Zawiślalka Adama i Ziółkowskiego Mirosława .

6. Jest już raport z odkrywek w kościele , teraz decyzja co do malowania należy od pani konserwator . Koszt ekspertyzy to 6.500 zł.

7. W przyszłą niedzielę odbedzie się w Warszawie beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefna Wyszyńskiego , podziękujmy Panu Bogu za tak wielkiegoi orędownika .