!. W środę o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Matki Różańcowe , w czwartek o godz. 16.30 różaniec prowadzony przez Wspólnotę Rodziców Modlących się za swoje dzieci w intencji powołań kapłańskich i zakonnych , a w niedzielę o 09.00 w intencji chorych i cierpiących .

2. Jutro przypada 13 kolejny dzień Objawień Fatimskich , po mszy sw. procesja  z figurą MBF wokół koscioła i różaniec . Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek wyjezdżamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy , wyjazd sprzed koscioła o godz. 06.30 , powrót około godz. 20.30 .

4. Dziś w Warszawie beatyfikacja Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiegi Matki Róży Czackiej . Dziękujmy Panu Bogu za tak wielkich orędowników. Po mszxy św. o godz. 11.00 dzieci z naszej szkoły prxedstawią krótką inscenizacjędotyczącą zycia kar. Wyszyńskiego .

5. We wtorek obchodzimy swięto Podwyższenia Krzxyza Świętego , a w sobotęŚw. Stanisława Kostki patrona młodzieży , zapraszam do udziału we mszach świętych .